המרכז הוותיק של חולון משנה את פניו. במכרז דיירים שנערך לאחרונה בליווי וייצוג של משרד עוה"ד רז-כהן, פרשקר ושות', נבחרה להקים את הפרויקט החדש במתחם כיכר השבעה בחולון חברת נתנאל גרופ.
2 צפייה בגלריה
תוכנית לפינוי בינוי
תוכנית לפינוי בינוי
תוכנית לפינוי בינוי
(צילום המחשה בלבד: הרצל יוסף)

במסגרת הפרויקט, יפונו 84 דירות ישנות ב-7 מבנים ברחובות חנקין, ההגנה וז'בוטינסקי חולון, ובמקומן צפויים להיבנות 7 בניינים בני 7 קומות ובהם כ-154 דירות חדשות.
בעלי הדירות צפויים לקבל במסגרת דירות התמורה בפרויקט החדש, תוספת של 12 מ"ר לשטח הדירה, ממ"ד תקני, מרפסת בשטח של 12-14 מ"ר, חניה, ומחסן בשטח 4-5 מ"ר.

קראו גם:

נתנאל גרופ ישווקו בפרויקט על פי התב"ע הקיימת כ-70 דירות חדשות. עם זאת, בימים אלה פועל היזם שנבחר לאשר תב"ע חדשה על השטח שתקנה תוספת זכויות משמעותיות בפרויקט.
חולון זוכה לאחרונה להתעוררות משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית, זאת לאור המיעוט בקרקעות פנויות לבנייה כמו גם מצבם של הבניינים הוותיקים במרכז העיר. כזכור בחודש ספטמבר 2021 קרס בניין משותף ברחוב יוסף סרלין 36 בחולון. למרבה המזל הדיירים פונו מהבניין יממה לפני כן בעקבות פיצוץ עז שנשמע במבנה. לכך כאמור מצטרפת כעת החשיבות הגבוהה למיגון כל בניין שאין בדירות הכלולות בו ממד תקני, וזאת בעקבות מטחי הטילים הרבים שנורו למרכז במלחמה.

2 צפייה בגלריה
עו"ד קרן פרשקר
עו"ד קרן פרשקר
עו"ד קרן פרשקר
(צילום: תמר מצפי)

עו"ד קרן פרשקר, בעלים משותף במשרד עוה"ד רז- כהן, פרשקר ושות' מציינת: "כל התקדמות בתהליך פינוי בינוי היא מהותית על מנת להגיע ליום בו לבעלי הדירות יהיו בתים חדשים, מרווחים וממוגנים יותר. תהליך בחירת היזם הוא אחד התהליכים המשמעותיים בדרך ואנו שמחים שהוא עבר בהצלחה במתחם כיכר השבעה בחולון".