לקחו את ההגה לידיים: נוסעים הממתינים בתחנות האוטובוס ברחוב המעפילים בחולון נאלצים לעמוד, כיוון שבשתי התחנות, משני צידי הרחוב, אין ספסל או צילייה.
1 צפייה בגלריה
תחנה ברחוב המעפילים
תחנה ברחוב המעפילים
תחנה ברחוב המעפילים
(צילום פרטי)
תלונות בנושא כבר הוגשו בעבר אך לא סופק מענה. "רוב התחנות בעיר מסודרות, אבל רק כאן זה ככה", טוען עלי קפרא, שמשתמש בתחנה ואף עובד בעצמו בחברת אוטובוסים. "מניסיוני אני יודע שלפעמים יש בעיה, שולחים הודעות, מתלוננים, זה לוקח זמן אבל בסוף מציבים ספסל. כאן לצערי שום דבר לא קורה למרות שאני ונוסעים נוספים שלחנו אינסוף הודעות לעירייה על כך שגם במעפילים 10 וגם במעפילים 13 יש רק עמוד".
קראו גם:
להפתעתו של קפרא ונוסעים נוספים, לאחרונה צצו במקום כיסאות אשר כלל הנראה הונחו שם על ידי נוסע עייף, שהחליט לא לחכות לאף אחד. "זה כמובן לא פתרון אבל אולי זה יעיר את העירייה, שצריכה לדאוג להציב תחנה מסודרת ולא לאלץ נכים, קשישים וילדים קטנים להמתין בעמידה תחת השמש הקופחת", חותם קפרא בתקווה.
מעיריית חולון נמסר בתגובה: "במסגרת פרויקט 'מהיר לעיר' של משרד התחבורה, המתבצע בימים אלה ברחוב המעפילים בעיר, מתוכננים לקום במקום סככות וספספלים חדשים, כל זאת כחלק מהפרויקט. עד להתקנתן יינתן במקום פתרון זמני לנוסעים, באמצעות התקנת סככות זמניות וספסלים. העבודה צפויה להסתיים עד סוף חודש מאי".
כל העדכונים - חדשות חולון