"מכבי שירותי בריאות" היא הקופה היחידה, שנמצאת במגמת צמיחה ותנופה, ומסיימת את השנה החולפת עם מספר המצטרפים הגבוה ביותר בהשוואה לקופות המתחרות, כך עולה מדו"ח של הביטוח הלאומי, שמנתח את ניוד המבוטחים בין הקופות השונות. בערים חולון ואזור נמשכת מגמת הצמיחה זו השנה העשירית ברציפות, ובשנים האחרונות הצטרפו ל"מכבי שירותי בריאות" למעלה מ- 6,400 חברים חדשים, מספר המצביע על הבעת אמון חסרת תקדים מצד החברים החדשים והוותיקים. ולראיה כשמדובר בנושא חשוב כמו בריאות, הצרכן הישראלי לא מתפשר ובוחר במכבי כארגון הבריאות המוביל.
מכבימכבי
מכבי
(יח"צ)
בזכות חדשנות, מקצוענות ורגישות
ההצלחה, שרושמת מכבי ברמה הארצית וברמה המקומית בכמות המצטרפים החדשים, הינה תוצר של מהפכה מקיפה שמובילה הקופה. מהפכה שבאה לידי ביטוי ברמת שירותים מהמתקדמות בעולם, איכות הרפואה, מקצועיות הצוותים הרפואיים, חדשנות בתחום הדיגיטלי, שירות פרונטלי אישי ואדיב ובפריסת שירותים רחבה, נגישה ומגוונת. בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים בקידום הבריאות בחולון וסביבתה. ויש לציין כי נתח השוק של מכבי שירותי בריאות בעיר הוא למעלה מ- 50%. כיום פועלים 5 מרכזים רפואיים רב-תחומיים בחולון ובאזור, כאשר מרכז הופיין החולוני הינו הגדול בכל אזור השפלה ובו מוקד חירום הפועל מדי ערב ובסופי שבוע. בעיר ישנם מגוון מכונים מקצועיים כגון: מכון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, דימות (רנטגן) ואולטרה סאונד, גסטרו, התפתחות הילד ועוד. לאחרונה נפתח במרכז רפואי הופיין מכון עיניים חדשני ומשוכלל, ובו מיטב הרופאים והטכנולוגיות החדישות ביותר למחלות רשתית והזרקות תוך עיניות. בנוסף, בעיר חולון ישנם שירותי מרפאות של מכבי-דנט, מכבי טבעי, בתי מרקחת של מכבי פארם, מרפאת גסטרו של אסותא, ועשרות רופאים עצמאיים הנותנים מענה מקצועי ומקיף לכל המטופלים. בשנה האחרונה אף הורחבו השירותים הרפואיים בעיר ונוספו מומחים בתחומי האורתופדיה, כירורגיה, ילדים, גסטרו, תזונה ועוד. במקביל פועלת מכבי שירותי בריאות לקידום הבריאות ומקיימת סדנאות ופעילויות במגוון רחב של תחומים המותאמים לכל הגילאים.

רפואת העתיד כבר כאן

כאמור, מכבי אינה קופאת על השמרים, ומשקיעה משאבים רבים על מנת לשדרג את המרפאות ולהפוך אותן לנעימות ונגישות לציבור המטופלים. בשנים הקרובות יושם דגש על הכנסתם של שירותים חדשים, המתבססים על טכנולוגיות פורצות דרך, ושילובם של רופאים חדשים שיצטרפו למערך המקצועי של הקופה. יש לציין כי על-פי חוק בריאות ממלכתי ניתן לבצע מעבר בין קופות החולים במהירות ובקלות, כאשר הוותק שנצבר בביטוח המשלים והסיעודי נשמר ועובר עם החבר לקופה החדשה.

גידי לשץגידי לשץ
גידי לשץ
(יח"צ)

גידי לשץ, ראש מחוז ירושלים והשפלה ב"מכבי שירותי בריאות": "המצוינות, המקצועיות, החדשנות והסטנדרטים הייחודיים שאנו מציבים יחד עם העובדה שהחברים שלנו נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות, הם מנוע הצמיחה שלנו. מכבי כארגון בריאות מוביל מקבל את אמון הציבור שנה אחר שנה ברציפות וזהו הישג חסר תקדים, שמעניק לנו רוח גבית להמשך עשייה פורייה. בת ים הינה עיר צומחת ובאחריותנו, כקופה הגדולה ביותר בעיר, להמשיך להתפתח ולצמוח יחד איתה. גם בעתיד נמשיך לשלב טכנולוגיות מתקדמות ושירותים חדשים במטרה להעניק לחברינו את השירות הטוב ביותר".