בלי הפנייה מרופא וללא תשלום: בעקבות העלייה החדה בתחלואה בקורונה בחולון ובבת ים, יקימו פיקוד העורף ומד"א, בסיוע עיריות חולון ובת ים, החל ממחר (שלישי) מתחם "היבדק וסע" (דרייב אין) לבדיקות קורונה. המתחם ממוקם במגרש החניה של קריית הספורט - אצטדיון הכדורגל והאתלטיקה, סמוך למחלף הקוממיות ולקריית מיכה, מול בית העלמין "הדרום" שבגבול חולון ובת-ים.
בדיקות קורונה בדיקות קורונה
בדיקות קורונה
(צילום:shutterstock)
קראו עוד:
הבדיקות תתקיימנה השבוע בימים שלישי-חמישי, 17.9-15.9, בשעות 22:00-14:00. המתחם כולל ארבעה מסלולי בדיקה, כאשר על הנבדקים להגיע בכלי רכב, שממנו הם גם נבדקים (אין צורך לצאת מהמכונית).
בנוסף, יפעלו שלושה מתחמי בדיקה רגליים (ווק אין) בשלושה מיקומים בחולון שאליהם יוכלו התושבים להגיע בשעות 18:00-9:00: ביום שלישי, 15.9 - במרכז קהילתי קליין בשכונת תל גיבורים, ביום רביעי, 16.9 - במרכז הקהילתי בקריית בן גוריון (צמוד לקאנטרי נופשונית) וביום חמישי, 17.9 - באולם הספורט גולדה שבקריית אילון.
יודגש, כי אין צורך בתיאום מראש ובהפניה מרופא, ויש להצטייד בתעודה מזהה ובכרטיס מגנטי של קופת החולים (חברי כל קופות החולים). הבדיקות הינן חופשיות והתושבים יוכלו להיבדק לקורונה גם אם אינם חשים בתסמיני המחלה.
אורכה של הבדיקה קצר מאד והתשובות תגענה בתוך 72 שעות, כאשר תשובה שלילית מתקבלת באמצעות מסרון ותשובה חיובית נמסרת טלפונית על ידי נציגי לשכת הבריאות המחוזית או על ידי קופת החולים של הנבדקים.
כל העדכונים - חדשות חולון