המשטרה חוקרת נסיבות תאונת דרכים קטלנית שהתרחשה אמש (מוצ"ש) בדרך בן צבי בתל אביב, בה נהרג רוכב אופנוע, קובי מלכה (44) אב לשלושה מחולון.
1 צפייה בגלריה
קובי מלכה ז"ל מקבל תעודת הוקרה
קובי מלכה ז"ל מקבל תעודת הוקרה
קובי מלכה ז"ל מקבל תעודת הוקרה
(צילום מאלבום פרטי)
קראו גם >>
מלכה היה איש מקצוע שעסק באינסטלציה אך גם הירבה לייעץ ללקוחות ברשת ואף הפעיל דף פייסבוק עסקי בו שילב את אהבתו למקצוע והעניק טיפים ועצות בתחום. מלכה נהג להתנדב במרחב איילון של משטרת ישראל, באופן מפתיע, במשמרת האחרונה ביום רביעי הספיק להיפרד מכל חבריו.
"הוא היה אדם עם לב זהב, תמיד היה הראשון לבוא לסייע, יזם והיה אהוב על כולם", סיפרה המב"סית שלו, רס"ב נטלי ארד. "גם הבן שלו התנדב אצלנו עד לאחרונה, קובי התנדב בבסיס, ביחידת הסיור וביחידת הג'יפים.
"במשמרת האחת לפני האחרונה שלו ערכנו ערב הוכרה למתנדב אחר במרחב, ראובן כהן מסיחייב ז"ל, שטבע בערב ראש השנה ואליו הגיעו עשרות שוטרים ומתנדבים. עשינו ברכות, הגיע רב והיה ערב מאוד מרגש. באותו מעמד קובי אפילו קיבל תעודת הצטיינות ומיד יצא למשמרת".
התאונה אירעה בין מלכה, רוכב אופנוע מנוסה, לבין אוטובוס, מלכה פונה אל בית החולים וולפסון כשהוא פצוע באורח אנוש ובתום ניסיונות החייאה נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בוחני התנועה של משטרת ישראל במחוז תל אביב אספו ממצאים בזירת התאונה לבדיקת נסיבות האירוע.
בדיעבד אומר אומרת רס"ב ארד, הפך הערב לערב פרידה גם ממלכה. "בלי לדעת, זאת היתה לכולנו להיפרד מקובי באותו ערב, המשמרת האחרונה שלו הייתה בחמישי. אתמול בערב כששמענו מה קרה כולנו התייצבנו בבית החולים, היו שם המון אנשים שרצו לדעת מה שלמו אך לצערנו לאחר כמה שעות קיבלנו את הבשורה. זה שוק, כל השוטרים שהכירו אותו המומים, זאת אבדה ענקית".
לכל העדכונים - חדשות חולון