סוף עידן תקשורתי: לאחר 25 שנים בעיריית חולון, תסיים השבוע נורית בייסקי את עבודתה כדוברת עיריית חולון ותפרוש לגמלאות.
2 צפייה בגלריה
נורית בייסקי
נורית בייסקי
נורית בייסקי
(צילום: טל קירשנבאום)

בייסקי, בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונות, החלה את עבודתה בשנת 1999 כעוזרת לדוברת עיריית חולון דאז, יפעת בן חי-שגב, ובשנת 2002 החלה לכהן כדוברת העירייה. לפני כן עבדה כעיתונאית בטלוויזיה החינוכית.
במסגרת עבודתה, הובילה בייסקי מקצועית, בין היתר, את פיתוח המותג "עיר הילדים", שהצליח מעל ומעבר ושיפר משמעותית את תדמיתה של חולון בארץ כולה. כמו כן, הובילה את מיתוג השפה העירונית החדשה, כולל הטמעת סמליל (לוגו) העירייה העדכני ועוד ועוד.

2 צפייה בגלריה
31 שנה בתפקיד. ששון
31 שנה בתפקיד. ששון
תמיד לצידו. מוטי ששון
(צילום: קובי קואנקס)

לאורך השנים זכתה בייסקי לקבל הערכה רבה מקרב עובדי העירייה וחברות הבת כמו גם מעיתונאים רבים בעיר ובארץ, שהוקירו את מקצועיותה הרבה.
נורית בייסקי אמרה עם הודעת הפרישה: "קשה מאוד לסכם רבע מאה של עשייה מגוונת, שכל מטרתה להביא לידיעת הציבור בשלל דרכים את הפעילות ביחידות העירייה השונות, ולהוות כתובת מקצועית בין העירייה לבין נציגי התקשורת הרבים. במשך כל השנים הללו עיריית חולון הייתה לי בית שני (ולפעמים אף בית ראשון...).
"בעירייה צמחתי והתפתחתי ברמה האישית והמקצועית, והיא היוותה עבורי במשך כל השנים מקום של עשייה, יצירה וחשיבה וכר פורה לעבודה משותפת מאתגרת ומשמעותית. יחד עם עובדי העירייה המסורים, בעבר ובהווה, ראיתי מקרוב את הרצון ואת המאמץ לייצר עירייה מקצועית ושירותית, ועיר טובה שבה איכות חיים גבוהה.
"תודה ענקית לראש העיר לשעבר מוטי ששון, על הרוח הגבית לאורך כל השנים ועל המשמעות שייחס לתפקיד הדוברות העירונית. בהזדמנות זו אני שולחת ברכת הצלחה לראש העיר המכהן שי קינן, ומאחלת לו לעשות רק טוב למען תושבי העיר.

קראו גם:

"תודה מיוחדת למנכ"ל העירייה, ארז נסים, על שלוש שנים נפלאות ביחד, על התמיכה האישית והמקצועית ועל עשייה מעניינת ומשמעותית. והכי הכי - תודה גדולה לצוותי הדוברות וההסברה המקצועיים והאכפתיים, שבלעדיהם הדברים לא היו קורים. מאחלת לכולנו ימים טובים יותר ומתפללת לחזרת החטופים במהרה הביתה. נושאת תפילה גם לשלומם של חיילי צה"ל היקרים שישובו בשלום לביתם".
בשלב זה טרם נבחר דובר חדש לעירייה והתפקיד מצוי בהליכי מכרז. אז אם אתם מעוניינים...