תכינו את הפופקורן כי בקרוב לא תצטרכו לנסוע רחוק מדי כדי לצפות בסרט. בהשקעה של כעשרה מליון שקלים, ואחרי כמעט עשור: הקולנוע חוזר לקניון בת ים, ויהווה מקום בילוי נוסף גם לתושבי חולון השכנה. רשת בתי הקולנוע "מובילנד" זכתה במכרז של עיריית בת ים, ותשיק בשנה הקרובה שישה אולמות קולנוע מסוג קצת אחר.
3 צפייה בגלריה
בית קולנוע חדש בבת ים
בית קולנוע חדש בבת ים
בית קולנוע חדש בבת ים
(צילום: אופיר זגורי, מובילנד)

מאז שנת 2014, בה נסגר בית הקולנוע רב-חן שהיה היחיד בבת ים (ו-2008 אז נסגרו בתי הקולנוע בקניון חולון) נותרו תושבי האזור ללא קולנוע מקומי, ונאלצו להרחיק עד לתל אביב וראשון לציון כדי לצפות בסרט. כעת יחזור קניון בת ים לתמונת הבילויים המקומית עם רשת בתי הקולנוע ״מובילנד״. מבדיקה שערך "מיינט" עולה שבית הקולנוע החדש יפעל גם בסופי השבוע.
מה מיוחד בחברה הזו? מובילנד ידועה בקונספט ייחודי של אולמות ספות, בר אלכוהול, מזנוני ענק וחדרי אירוח, לבנות ולנהל את הקולנוע החדש שיקום בתוך קניון בת ים.

3 צפייה בגלריה
קניון בת ים
קניון בת ים
קניון בת ים
(צילום: קובי קואנקס)

מתחם הקולנוע יפתח בקניון בת ים של רשת ביג העובר בימים אלו שיפוץ מאסיבי ויהפוך לאחד הקניונים המושקעים בגוש דן. המתחם, שעתיד להיפתח בשנה הקרובה ישתרע על פני 1500 מטר, יכלול שישה אולמות קולנוע, שלושה אולמות קונספט, אולם ילדים וחדר אירוח לאירועים. האולמות יצטיידו במקרני לייזר חדישים, מערכות סראונד דולבי ומזנון עשיר.

קראו גם:

מעיריית בת ים נמסר כי "הבחירה ברשת מובילנד, רשת הבוטיק הקולנועית, נעשתה כדי להפוך את בית הקולנוע לחוד החנית של הקניון ולספק לתושבי בת ים חווית קולנוע שלא הכירו".

3 צפייה בגלריה
בית קולנוע חדש בבת ים
בית קולנוע חדש בבת ים
ספות במקום מושבים וריפיל חופשי של שתייה
(צילום: אופיר זגורי, מובילנד)

מובילנד ידועה כרשת עם סגנון עיצוב בוטיקי, אולמות ספות מפנקים, ריפיל חופשי על השתיה והברד, מזנונים GRAB AND GO ענקיים עם חטיפים וגלידות, איכות הסאונד ותמונה עם מערכות מהחדישות בעולם.
מנכ״ל רשת מובילנד, יניב הרוש: ״אנחנו מודים לעיריית בת ים שבחרה בנו ויצאה יחד איתנו למהלך הגדול הזה עבור תושבי העיר. לכל עיר בישראל מגיע בית קולנוע בו יוכלו התושבים לצרוך קולנוע ותרבות וגם ליהנות מחוויה כוללת. אנחנו מתרגשים ושמחים להביא את חווית הקולנוע הייחודית של הרשת שלנו לתושבי בת-ים. המקום גם ישמש לכנסים, הרצאות וסרט, אירועים וימי הולדת עם חדרי אירוח מפנקים. אני משוכנע שהמתחם והקולנוע יספקו חוויה ייחודית לכל תושבי העיר והיושבים הסמוכים".