האירוע "מי בא אחרינו" המציג אמנות רב-תחומית בעקבות האמן אורי קצנשטיין, יתקיים במרכז לאמנות דיגיטלית חולון במוצאי שבת, ה-09.10.21 החל משעה 18:00.
ערב האמנות הרב-תחומית יתקיים ברוחו והשראתו של האמן פורץ הדרך אורי קצנשטיין. קצנשטיין היה אמן רדיקלי אשר עבודותיו התאפיינו בחיבורים ייחודיים וחסרי פשרות בין פרפורמנס, סאונד, וידאו ופיסול. בין היתר היה ידיד המרכז לאמנות דיגיטלית מראשיתו, ייסד בו את רדיו חלאס (https://halas.am) והיה שותף חשוב לפרויקטים רבים.
1 צפייה בגלריה
אורי קצנשטיין
אורי קצנשטיין
אורי קצנשטיין
(צילום: המרכז לאמנות דיגיטלית)
בערב האמנות הרב תחומית יוצגו כ-20 מופעים, עבודות פרפורמנס, סאונד, וידאו ומדיומים מעורבים של אמנים ישראליים, לצד עבודות פילם מוקדמות של קצנשטיין מניו יורק וישראל, המוצגות לראשונה מזה 40 שנה.
כמו כן, יושק באירוע אלבום חדש מעבודות הסאונד של קצנשטיין לאורך כל שנות עבודתו, הכולל קטעים ניסיוניים שלא נשמעו עד כה. האלבום Uri Katzenstein - Audio Works יושק בגרסה דיגיטלית ולקראת מהדורת ויניל כפול אשר תופץ במהלך 2022. את הגרסה הדיגיטלית והאנלוגית אצרו אהד פישוף, ישי אדר וביניה רכס, ובערב זה ישמיעו מהאלבום ומהחומרים שנותרו על רצפת העריכה, וישוחחו על התהליך ועל יצירתו של קצנשטיין. הפצה ע"י קמע.
קראו גם:
באירוע יושק פרס חדש לאמנות רב-תחומית ע"ש אורי קצנשטיין לאמנים ויוצרים. הפרס השנתי בסך 70 אלף ₪ יינתן לאמן / אמנית או קבוצת יוצרים עבור פיתוח ומימוש של עבודה רב-תחומית חדשה. הקול הקורא למחזור הראשון של הפרס יפורסם בסמוך לאירוע. במהלך חודש דצמבר 2021 תוכרז ההצעה הזוכה ע"י ועדת הפרס המקצועית.
הפרויקט מתקיים בתרומתם הנדיבה של משפחת דנציגר, רבקה סקר, ומשפחתו של אורי קצנשטיין.