במסגרת האירוע החגיגי התקיימו 4 השקות במקביל, בגלריית החווה הושקה תערוכה שבמרכזה עומד אייקון הפופ צביקה פיק, בבית מאירוב הושקה תערוכת רטרוספקטיבה ראשונה של ירון מינקובסקי, מבכירי מעצבי האופנה בישראל, בשדרת דב הוז הושקה תערוכת יחיד של אמן הפופ ארט בזוקה ג'ו, ובגלריית חנקין הושקה תערוכת יחיד של חני נחמני, המתמחה בעבודות מוזאיקה.
בתמונה מימין לשמאל - גיא מורג אחד האוצרים של התערוכה צביקה פיק וזוגתובתמונה מימין לשמאל - גיא מורג אחד האוצרים של התערוכה צביקה פיק וזוגתו
בתמונה מימין לשמאל - גיא מורג אחד האוצרים של התערוכה צביקה פיק וזוגתו
(בתמונה מימין לשמאל - גיא מורג אחד האוצרים של התערוכה צביקה פיק וזוגתו)
סלבס מכל התחומים נצפו בכל ארבעת ההשקות, בניהם ליהיא גרינר, סקאזי, דורון מירן, דורון מירן, ננסי ברנדס, ניצה שאול, מנחם הורוביץ, שימי תבורי ויהודית, צביקה פיק וזוגתו שירה, מימי מוזס ורבים אחרים.
שימי תבורי ויהודית | צילום: טל קירשבנאוםשימי תבורי ויהודית | צילום: טל קירשבנאום
שימי תבורי ויהודית | צילום: טל קירשבנאום
(שימי תבורי ויהודית | צילום: טל קירשבנאום)
הכניסה להשקות היתה חופשית וללא כל עלות וכך גן יהיו לאורך כל עונת העצוב, לכן המקומות המו אדם ומאות השתתפו בחגיגה. אך בזמן שמבקרים ומפורסמים היו עסוקים במינגלינג ופאן, עוזר מנכ"ל עיריית חולון לענייני תרבות ואומנות, רפי וזאנה, היה עוסק והתרוצץ ממקום למקום על מנת לדאוג שהכל יתקתק כראוי.
וזאנה גם אצר יחד עם גיא מורג את התערוכה "מעלה, מעלה" של צביקה פיק והתקשה להסתיר את ההתרגשות: "בעולם מציגים הרבה תערוכות מחווה ליוצרים. אחרי שראיתי תערוכת מחווה לדיוויד בואי, החלטתי ששווה לעשות בארץ סדרת תערוכות לאייקוני תרבות מקומיים. בשנה שעברה פתחנו עם תערוכה שהוקדשה לעפרה חזה, והיה לי ברור שצביקה הוא הבא בתור".