הכל החל לפני 40 שנה, כשמרים קיסר בחרה לעסוק בתחום היופי והטיפוח מחדר קטן בביתה. היום, יחד עם אביטל הבת, הן מנהלות את מרכז ההדרכה והאסתטיקה עם צוות מקצועי.
2 צפייה בגלריה
מרים ואביטל קיסר
מרים ואביטל קיסר
מרים ואביטל קיסר
(צילום: ענת קזולה // סטיילינג: לורה פלדמן // בגדים: אוסף פרטי)
מרים: "מגיל צעיר תחום היופי, הטיפוח והאסתטיקה נגע בליבי. אהבתי למקצוע דרבנה אותי ללמוד ולהתמקצע במשך השנים. לקוחות שהגיעו אלי כנערות צעירות מביאות אלי היום לטיפולים את נכדותיהן.
אביטל: "כבר כילדה קטנה אהבתי להיות ליד אימא כשהיא טיפלה בלקוחות. אהבתי את התחום ולכן התחברתי אליו והיה לי ברור שאני רוצה לעבוד ביחד. עם השנים הבנתי שאנחנו כמו יין ויאנג, אנחנו שונות ודומות.
"אני מביאה חדשנות, חשיפה ברשתות החברתיות, תוכניות שיווק והדרכות, כנסים, קורסים וסמינרים מקצועיים. אימא מביאה את הניסיון".
בעבודתן אינן מתמקדות רק בטיפולי יופי ואסתטיקה. הן עוסקות גם בקידום תחום האיפור הקבוע והקוסמטיקה בארץ.
מרים: "לפני 25 שנה פתחתי את בית הספר לאיפור קבוע, אחד הראשונים בארץ, כשאני זכיינית בלעדית של חברת AMIEA -גרמניה, המובילה בעולם בתחום האיפור הקבוע מבחינת מכשור וטכנולוגיות.
2 צפייה בגלריה
מרים קיסר
מרים קיסר
מרים קיסר
(צילום: ענת קזולה // סטיילינג: לורה פלדמן // בגדים: אוסף פרטי)
"בנושא הקוסמטיקה פיתחתי ליין מוצרים בטכנולוגיה ייחודית בשם קיראל, הכוללת פפטידים מובילים ומרכיבים פעילים המבוססים על מחקרים פורצי דרך של מיטב המדענים והמוחות בתחום. המוצרים אורגניים ואינם מכילים חומרי שימור, צבע או תוספי בישום. אני משווקת גם לקוסמטיקאיות וגם ללקוחות פרטיות. והחזון שלי הוא להעניק לכל אחת ואחד את הטיפול המתקדם והטוב ביותר שיש על מנת להגיע לתוצאה מרבית ומשביעת רצון".
ב-2010 הן פיתחו לתחום האיפור הקבוע שיטה הנקראת "קווי לנגר", תוך התבססות על מתודות רפואיות. "על בסיס עיקרון זה אנו מצליחות להחדיר צבע בקלות יתרה ומהירה יותר. עם השנים זכינו להכרה בינלאומית בתחום ובשנים האחרונות, בזכות שיטה זו, הוזמנו להרצות בכנסים בחו"ל, כמו למשל בברזיל, גרמניה, רוסיה, טורקיה, ארה"ב ועוד", אומרת מרים.
איך התמודדתן עם משבר הקורונה?
אביטל: "הטיסות לחו"ל כמובן נעצרו, אבל הקשר עם הלקוחות התהדק והתחזק. ביצענו משלוחי הזמנות. תחזקנו את הלקוחות המקצועיות שלנו ועזרנו להם בשיווק. עשינו סרטוני לייב עם הדגמות, סדנאות בזום, ודאגנו לעודד וללמד את הלקוחות הפרטיות, בעזרת סרטונים והודעות - איך לטפח ולשמור על עורן גם בבית.
לא חוששות לחשוף סודות מקצועיים?
מרים: "פעם היו מסתירים ולא מגלים סודות-מקצוע. מרגע שנכנסתי לתחום תמיד הייתי מאוד גלויה, אמיתית ומשתפת. לקוחה מרוצה המקבלת הסברים ומרוצה, לא עוזבת ונשארת נאמנה שנים וכנ"ל גם לקוחה מקצועית. תמיד שמחתי להעניק מהידע והניסיון רב השנים שלי".
עד כמה גברים צורכים כיום טיפולים בתחום היופי?
מרים: "היום זה מאוד מקובל ולדעתי רצוי. בעבר נשים היו מביאות את החבר או הבעל והיום הגברים יותר מודעים ורוצים להיראות מטופחים וגם הנשים שלהן רוצות זאת. המוצרים שלנו מתאימים גם לגברים".
באיזה תחום נוסף אתן פורצות דרך?
אביטל: "אנחנו מדריכות בתחום התמודדות עם צלקות וכוויות ונזקים בעור. במסגרת פרויקט 'המלאכיות', אנחנו מלמדות 'איפור קבוע שיקומי'. לדוגמה - לאחר מחלת סרטן השד, אנו מבצעות שיחזור בתיאום עם הרופא. אנו מלמדות ומסמיכות בטכניקה של הדמיית פטמה ועטרה, תחום מבוקש וחשוב כל כך. הסמכנו קולגות מכל הארץ, אך לצערי עדיין אין מספיק מטפלים ומטפלות הבקיאים ומנוסים בתחום. בעינינו זו שליחות מבורכת!".
מרים ואביטל קיסר מרכז אסתטיקה והדרכה פורץ דרך עם שליחות
רחוב חנקין 54 חולון
ווטסאפ 053-9183676
אינסטגרם: Miriam_keisar
פייסבוק: miriamkeisar