חולון, שנוסדה כבר ב-1940 והפכה רשמית לעיר לאחר 10 שנים, צמחה תחילה מאיחודן של חמש שכונות – מולדת, גרין, קריית עבודה, אגרובנק ושכונת עם.
נכון ל-2021 גרים בעיר השלישית בגודלה באזור המרכז כ-212,800 תושבים.
1 צפייה בגלריה
משרד תיווך בחולון תרשיש ברוקר
משרד תיווך בחולון תרשיש ברוקר
משרד תיווך בחולון תרשיש ברוקר
(צילום: – אתר הבית תרשיש ברוקר חולון)
אלו דירות אזורים זמינים כיום למכירה בעיר
נכון להיום קיימים בחולון כ-400 פרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה שונים, בין אם בתכנון מקדים ועד שלב הבנייה בפועל. מדובר על נתון שמצביע על תנופת הבנייה הרחבה הקיימת בעיר, שהפכה בעיני רבים לאיכותית ולכזו אשר מצליחה למשוך לאורך השנים אלפי משפחות צעירות.
לצד פרויקטים אלו, מצביעים מתווכים ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן על השכונות המבוקשות בעיר, ביניהן: קריית אילון, אגרובנק, בן גוריון, קריית שרת מערב, תל גיבורים וקריית רבין.
עבור מי שמעוניין לשים ידו על הדירות האיכותיות והכדאיות באותן שכונות, מומלץ להיעזר באחד מהמתווכים באזור חולון, להם הכרות מעמיקה כלל האזורים בעיר, ומכאן גם היכולת לנתב לכל לקוח את הדירות המתאימות עבורו. יצוין כי שירותיהם של מתווכים המשווקים דירות למכירה בחולון נעשית במסגרת תקציב מוגדר העומד לרשות הלקוח, בשילוב פרמטרים נוספים החשובים לו ולבני משפחתו.
כי תיווך היא לא מילה גסה
ישראלים רבים המעוניינים למצוא דירה למכירה בחולון, מגיבים לעיתים בפליאה בדבר האפשרות לעשות שימוש בשירותיו של מתווך. חשוב להבהיר כי מדובר בטעות יסודית, שכן מדובר באיש מקצוע לגיטימי ובעל יכולות וניסיון לאתר עבורנו דירות איכותיות למכירה בחולון והסביבה, אותן סביר להניח שלא היינו מצליחים למצוא בכוחות עצמנו.
גורמים שונים בתחום הנדל''ן הפועלים בחולון מציבים לעצמם כמטרה לא אחת לאתר אחר דירות למכירה בחולון ללא תיווך. מטרה זו מתממשת הלכה למעשה באמצעות בדיקה מדוקדקת כי אכן מדובר בדירות תקינות ובעלות פוטנציאל.
מכאן, שהשימוש במתווך מספק לקהל הלקוחות רשת ביטחון של ממש, כמו גם חיסכון בזמן ואנרגיה הכרוכים בחיפוש אחר הנכס המתאים.
יתרון נוסף טמון ביכולת של מתווכים בעיר לדעת מבעוד מועד לגבי דירות למכירה שעתידות לצאת לשוק בטווח הזמן הקרוב, כולל כאלו שטרם פורסמה מודעה לגביהם. מדובר אפוא ביתרון משמעותי, שעשוי להכריע ביחס לעתידם של לקוחות רבים החפצים להתגורר ולפתח את חייהם בחולון.
המאמר נכתב ע"י – משרד תיווך בחולון תרשיש ברוקר - www.broker-t.co.il