תושב מרכז הארץ נדהם לשמוע מבתו בת החמש וידוי על כך שנפגעה מינית מבן זוגה של פרודתו. לאחר פנייה לבית המשפט אושרה בקשתו לצו הרחקה כנגד החבר.
"אני לא יכול להסביר במילים את התחושה שלי כשהיא פירטה מה הוא עשה לה", משחזר האב השבוע, "יש לנו משמורת משותפת ובמשך חודשים הילדה לא רצתה לחזור לאמא שלה, ואני אשכרה משכנע אותה. בכל פעם שהבאתי אותה לבית האם היא בכתה ואמרה שהיא לא רוצה לצאת מהרכב. אחרי שכנועים מצאנו את עצמנו מוציאים אותה בכוח".
לדבריו, בת זוגו לשעבר הצליחה לשכנע אותו כי הסירוב נובע מכך שבתם מאוד קשורה אליו. "אבל למעשה היא לא רצתה לפגוש את בן הזוג של אמא שלה. זה שובר לי את הלב להבין מה עשיתי במו ידיי. מאז שהיא סיפרה לי אני לא אוכל ולא ישן, כמו זומבי. אני לא מאמין שזה קרה לי".
האיש לדבריו מיהר לתחנת המשטרה ושם הגיש תלונה, אך בהיעדר פרטים על בן הזוג התקשה לתת בתחנה את מלוא המידע. במקביל, הגיש בקשה לבית המשפט וקיבל אישור לצו הרחקה של בן הזוג מבתו למשך שבוע ימים.
"ברגע שהשופט שמע את הסרטון הוא אישר הרחקה", מספר האב, "למרות שהאקסית שלי מתעקשת שהילדה ממציאה. בסרטון היא מתוודה בזמן נסיעה ברכב, היא מספרת שהוא מבצע בה דברים קשים בזמן שאמא שלה ישנה, אז כנראה היו לו הזדמנויות. אני לא רוצה להרחיק את הבת שלי מאמא שלה, היינו יחד במשך שנים, קיוויתי שאם היא תשמע מהבת שלה מה קרה היא תתעשת אבל לצערי זה לא קרה".
במשטרה פתחו בחקירת המקרה.