מתוך יום הצילומים | צילום והפקה: מיטל ושניר ואגס 'ואגס צילום'מתוך יום הצילומים | צילום והפקה: מיטל ושניר ואגס 'ואגס צילום'
מתוך יום הצילומים | צילום והפקה: מיטל ושניר ואגס 'ואגס צילום'
(מתוך יום הצילומים | צילום והפקה: מיטל ושניר ואגס 'ואגס צילום')
השבוע הצטלמה בגן סיפור בחולון הפקת אופנה ייחודית שבה השתתפו דוגמנים בעלי צרכים מיוחדים וילדים בלי צרכים מיוחדים ביחד. זו הפעם השלישית שעמותת 'ביחד', שמשלבת ילדים עם צרכים מיוחדים, מארגנת יום צילומים כזה - והבחירה בגן סיפור אינה מקרית. "מדובר בשטח נגיש ומותאם גם לכיסא גלגלים וכל הילדים יכלו להרגיש שווים וליהנות ביחד", מסבירה דוברת העמותה ואם לילד מהחינוך המיוחד בעצמה, חן קרופניק.
הצילומים נערכו בשיתוף רשת האופנה 'סלקט־זברה' כקמפיין של ילדים בכל קשת הצרכים, שצולמו יחד עם ילדים בלי צרכים מיוחדים, ולא בהפרדה. "זוהי הרשת היחידה שעושה זאת באופן קבוע", אומרת קרופניק. "זה לא גימיק אלא הבנה שרק בשילוב מלא והכלה יהיה אפשר לייצר פה חברה שמקבלת את כולם, וגם ילדים עם צרכים מיוחדים, כחלק ממנה. גם את הקמפיין הראשון צילמנו בחולון, בפארק הנגיש והנוח".
בין המשתתפות בהפקה גם שרית אברהם, אמא של עידו, המאובחן כבעל עיכוב התפתחותי: "לעידו יש בעיקר בעיה שפתית והוא נמצא בגן חינוך מיוחד. יש לו גם אח גדול עם צרכים מיוחדים, לכן אני רואה בקמפיין המשולב יוזמה מבורכת לשלב ביניהם ולהעלות את המודעות".
צילום והפקה: מיטל ושניר ואגס ׳ואגס צילום׳; איפור: חקי שחף; בגדים: אופנת 'סלק'; דוגמנים: טרנדי קידס ועמותת 'ביחד'.