נקבע מותו של פועל בתאונת עבודה קטלנית בסניף רמי לוי באיזור התעשיה בבת ים. על פי חובשי איחוד הצלה שנמצאים בזירה, ברחוב העמל בעיר, עם צוותי מד"א, הפועל נהרג לאחר שנפל ממעלית שקרסה תוך כדי עבודתו.
חובשים ביצעו בפועל פעולות החייאה אך בסיומן נאלצו לקבוע את מותו. שמואל מלכה חובש באיחוד הצלה מספר: "כשהגעתי למקום הפועל סבל מפגיעה רב מערכתית לאחר שנפל ממעלית הרמה במחסן מזון בו הוא עובד.
"יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה וצוות ניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה בנסיון להציל את חייו אך בסיומן למרבה הצער נקבע מותו".
חובש מד"א חגי נתני ופאראמדיקית מד"א יערית אורן מספרים: "כשהגענו למקום ראינו מעלון הפוך ובסמוך שכב גבר כבן 43 מחוסר הכרה עם חבלה קשה בראשו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".
ממרחב איילון של משטרת ישראל נמסר: "עם קבלת הדיווח הוזעקו כוחות משטרה וגורמי הצלה למקום. מותו של פועל (עובד זר) שעבד במקום נקבע על ידי גורמי רפואה. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע. דיווח הועבר כמקובל לנציגי משרד העבודה והרווחה".