צעירה מחולון רצתה לרכוש לעצמה כלב מסוג ג'ק ראסל שנחשב למיוחד ויקר בשל הביקוש שיש לכלב מסוג זה. לטענתה, דרך האינטרנט היא איתרה גבר שהתהדר בכך שהוא מוכר כלבים גזעיים מסוג זה. לאחר הרכישה, כך טוענת האישה, היא גילתה כי הכלב שנמכר לה כלל אינו גזעי וסובל מבעיות רפואיות. כעת היא תובעת את כספה בחזרה.
ג'ק ראסל הוא סוג כלב קטן ונחשב לאחד הגזעים החכמים. בשל כך הוא גם קל לאילוף. מאחר שמדובר בכלב מבוקש יש שמנצלים זאת כדי לדרוש עבורו כסף רב ועושים מכך עסק. לטענת הצעירה, במהלך החיפוש, היא איתרה באינטרנט אדם שמוכר גורי כלבים גזעיים תמורת סכומי כסף שנעים בין 2,000 ל־2,500 שקל.
לאחר שיחה עימו נאמר לה כי מדובר בגורי כלבים עם תעודות, גזעיים בלבד שחלקם גם השתתפו בתחרויות בנילאומיות וזכו בפרסים. לאחר השיחה החליטה הצעירה להיפרד מ־2,000 שקל ורכשה לעצמה גור מגזע ג'ק ראסל, בן שלושה חודשים.
לדבריה, כעבור חודש היא כבר הרגישה שמשהו אינו כשורה עם גור הכלבים מאחר שהוא החל לסבול מבעיות נשימה וגם הקיא פעמים רבות. ביקור אצל הווטרינר גילה כי הכלב סובל מבעיה רפואית בכליות ועליו ליטול תרופות ולקבל טיפול רפואי שעלותו אלפי שקלים. עוד נאמר לצעירה כי גזעיותו של הכלב מוטלת בספק. לטענתה, היא פנתה למוכר ועימתה אותו עם הטענות, אך הוא דחה אותן וסירב להשיב לה את כספה.
בעקבות כל אלה החליטה הצעירה לתבוע את הכסף בחזרה בצירוף עוגמת הנפש וההוצאות שהיא נאלצה לשלם בשל הטיפולים הרפואיים. סך כל התביעה - 5,500 שקלים. בשלב זה ממתינה התביעה לכתב התגובה.