צילום: מוטי קמחיצילום: מוטי קמחי
צילום: מוטי קמחי
(צילום: מוטי קמחי)
-
הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם של רוסלן מיסייב, מור ביטון, חנן אלפסי ואברהם יוספוב עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדם.
כמו כן ביקשה הפרקליטות להורות על הארכת תנאי מעצר הבית ויתר תנאי השחרור שנקבעו בעניינה של אליה קדוש, עד תום ההליכים המשפטיים בעניינה.
על פי הבקשה, בית המשפט מתבקש לעיין מחדש בהחלטתו מיום 4.10.17 במסגרתה הורה, בהסכמת המדינה, על שחרור הנאשמת בתנאים מגבילים. זאת, לאחר שהנאשמת הפרה את תנאי מעצר הבית שנקבעו על ידי ביהמ"ש.
לדברי הפרקליטות שלושה ימים בלבד לאחר שניתנה הוראה כדין מעת בית משפט מוסמך, הפרה קדוש את הוראת בית המשפט, יצאה מכתובת מעצר הבית בו היתה אמורה לשהות אל בית בת זוגתה לשעבר, הגברת ה.ה. ביהוד. כעבור פרק זמן של כעשרים דקות, הוזמנה עבור קדוש מונית מיהוד לכיוון בית החולים וולפסון בחולון.
בהמשך, וכפי שעולה מתיק החקירה, במהלך הנסיעה במונית, התחייבה קדוש לשלם תמורת הנסיעה, 110 שקלים, ואולם מיד עם הגעת המונית אל שטח בית החולים וולפסון, יצאה מהמונית מבלי ששילמה עבור הנסיעה.
בשלב זה, החל דין ודברים בין נהג המונית ובין הנאשמת, אשר בשיאו איימה קדוש על נהג המונית כי, "תשב עליו שבעה", ואף תקפה אותו בעת שסטרה על לחיו בחוזקה. בהמשך קיללה הנאשמת את מאבטחי בית החולים, ותקפה את שוטרי משטרת ישראל, איימה עליהם בפגיעה שלא כדין בשמם, לרבות איומים כי תביא להפללתם בגין ביצוע עבירות מין כלפיה.
הפרקליטות מבקשת מביהמ"ש להורות לאלתר על ביטול שחרורה בתנאים של הנאשמת, לעצור אותה עד תום ההליכים ולהורות על חילוט ערבויות אשר הופקדו בעניינה במסגרת ההליך הפלילי.