בתחילת החודש הגיע תושב חולון כבן 27 לקופת חולים כללית ברחוב הכרמל בבת ים ודרש מרופא שנכח במקום לאשר לו מצב רפואי תקין על מנת שיוכל לקבל אישור להוציא רישיון נהיגה.
על פי כתב האישום שהוגש נגדו, כאשר הבין הנאשם כי הרופא לא מתכוון לחתום על האישור הוא החל להשתולל, גרם נזק רב לרכוש בזמן שבעט והכה עם ידיו את דלת חדר הרופא ואף שבר את הצילינדר.
כשהצליח להיכנס בכוח לחדר הרופא הוא החל לצעוק עליו ולאיים ובין היתר נצמד לרופא המבוהל ואמר "אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק... אם אני לא אקבל רישיון נהיגה אני אהפוך אותך לנכה ואעיף את כל המרפאה" ואף הוסיף וקילל את הרופא במילות גנאי רבות.
למחרת האירוע, כאשר הוא עדיין נטול רישיון נהיגה ובעיקר עצבני, רכב הנאשם על אופנים ברחוב אנה פרנק בבת ים ובשלב מסוים החליט כי נהג אוטובוס ביצע עברת תנועה נגדו. הנאשם מיהר לעקוף את האוטובוס ולמנוע ממנו להמשיך את נסיעתו.
כשנהג האוטובוס פתח את החלון ודרש ממנו לזוז, הנאשם עיקם את מגביי האוטובוס ואילץ את הנהג לצאת לרחוב על מנת ליישר את המגבים. ברגע שנפתחו דלתות האוטובוס ניצל הנאשם את ההזדמנות, נכנס לאוטובוס והחל לאיים על הנהג כשהוא צועק עליו: "עכשיו אני אסגור איתך חשבון" והחל להכות אותו באגרופים שחבט בפניו ובגופו.
צילום: Shutterstockצילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock
(צילום: Shutterstock)
הנאשם לא הסתפק במכות, ריסס גז מדמיע בפניו של הנהג ורק אז נמלט מהמקום. נהג האוטובוס שנפגע פונה לבית החולים, הודות למידע שמסר הנאשם נתפס והובא לתחנת המשטרה בבת ים. אך גם המפגש עם אנשי החוק לא הרגיע אותו, כיוון שגם בתחנת המשטרה המשיך הנאשם להתפרע.
על פי כתב האישום, בתחנת המשטרה לקח ממנו אחד השוטרים את מכשיר הטלפון שלו במטרה ליצור קשר עם אדם שקרוב אליו, כשביקש השוטר להעתיק את מספר הטלפון הנאשם החל להשתולל, לאיים על השוטר שיפגע בו, איים עליו באופן אישי כאשר טען כי הוא יודע היכן השוטר מתגורר ואף הכה באגרוף מסך מחשב שהיה בהישג ידו.
גם כאשר הוכנס לתא מעצר המשיך הנאשם לאיים ואמר לשוטר שליווה אותו כי יגיע לביתו וירצח אותו ואת משפחתו, מנע משוטר אחד לסגור את דלת התא ואחז בו בחוזקה רבה עד שמספר שוטרים נאלצו להתערב אל מנת לנתק את הנאשם מהשוטר.
בגין מעשיו במרפאה מואשם הנאשם בהיזק לרכוש במזיד ואיומים ובגין מעשיו בתקרית עם נהג האוטובוס הוא מואשם באיומים, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, הפרעה לשוטר בעת מלוי תפקידו, התנהגות פרועה במקום ציבורי ותקיפה הגורמת חבלה.