בלי יותר מידיי מאכלים מסורתיים, ובלי חשק לעמוד ולבשל במטבח, שירות המשלוחים של רשת BBB נראתה לנו כאופציה ההגיונית ביותר. בתפריט: מנת ילדים של המבורגר וצ'יפס, כנפיים ברוטב צ'ילי מתקתק, טבעות בצל, צ'יפס בטטות וגולת הכותרת – המבורגרים שמנים ועסיסיים.
ההמבורגר של רשת BBB. צילום: יורם אשהייםההמבורגר של רשת BBB. צילום: יורם אשהיים
ההמבורגר של רשת BBB. צילום: יורם אשהיים
(ההמבורגר של רשת BBB. צילום: יורם אשהיים)
כשהשליח הגיע, לרגע אחד הרגשנו באמריקה. הכל היה ארוז נפלא. ההמבורגרים הגיעו בנפרד, כאשר הירקות והרטבים מסודרים בצד על מנת לא לקלקל את הטריות והקרי ספיות של הלחמנייה ושרוול הרטבים האישי, נתן לנו תחושה שמישהו שם באמת חושב עלינו ועל איך תראה ותרגיש הארוחה שלנו.
נתחיל בתוספות – הכנפיים ברוטב הצ'ילי היו טעימות להפליא, לא מתוקות מידיי וגם לא חריפות, לצידם - ספיישל נגטס קטנטנים ומתוקים שילדים וגדולים יכולים לחסל במהירות, צ'יפס הבטטות הוא בהחלט שדרוג טעים ומעניין לצ'יפס המסורתי וטבעות הבצל היו דקות, מה שגורם לך להמשיך ולאכול אותן מבלי לשים לב - וכל זה, עוד לפני שהגענו למנה העיקרית.
ספיישל נגטס. צילום: קונספטיקספיישל נגטס. צילום: קונספטיק
ספיישל נגטס. צילום: קונספטיק
(ספיישל נגטס. צילום: קונספטיק)
גולת הכותרת – ההמבורגר. 300 גרים של קציצת בשר עטופה בלחמנייה שנותרה פריכה, הודות לאריזה. ברשת מתגאים בעובדה כי מדובר בבשר בקר איכותי וטרי שנטחן עם הגיעו אל הסניף. ואכן, ניתן להרגיש כי מדובר בבשר איכותי ועסיסי. זה לא שלא אכלנו המבורגרים טובים ממנו, אבל מבחינת האריזה ואופן ההגשה של האוכל מהסניף ועד הבית והמגוון הרחב של התוספות והמנות הראשונות – אפשר לומר, שלערב אחד "עף לנו הסכך".