האמן הגדול מכולם (ארה"ב, 2017)
דרמה מוזיקלית המגוללת את סיפור חייו של פ.טי. ברנום, יזם בן המאה ה 19, שייזכר בתור ה"הבדרן האמריקאי הגדול". הוא למעשה היה זה שהמציא את ה-"שואו ביזנס" והמופעים שלו ציינו את הולדת הבידור להמונים. ברנום היה בעל חזון אשר התחיל משום מקום ויצר את "המופע הגדול בעולם", ספקטקל מרהיב החוגג את דמיונו הגדול מהחיים, שכבש את הקהל בכל העולם.
במאי: מייקל גרייסי. שחקנים: רבקה פרגוסון, יו ג'קמ, זאק אפרון, מישל וויליאמס.
פיץ' פרפקט 3 (ארה"ב, 2017)
אחרי שסיימו את הקולג' ושברו שיאי זכייה באליפות העולם, ה"בלאס" יוצאות החוצה לעולם אמיתי ומגלות כי הן מפוצלות, ללא סיכוי למצוא עבודה הקשורה לשירה וכי החיים זה לא מה שהובטח להן. אבל כאשר נוחתת עליהן ההזדמנות לסיבוב הופעות מיוחד מעבר לים, הלהקה לא רק עושה מוזיקה יחד אלא גם כמה החלט ות מפוקפקות ומטורפות בפעם האחרונה.
במאית: טריש סי. שחקנים: היילי סטיינפלד, אנה קנדריק, רבל ווילסון, אליזבת' בנקס, בריטני סנואו.
האופה מברלין (ישראל, 2017)
תומאס, קונדיטור מוכשר מברלין, מנהל מערכת יחסים עם אורן, גבר ישראלי נשוי. כשאורן נהרג בתאונת דרכים, תומאס נוסע לישראל בניסיון להתחקות אחר חייו. הוא פוגש את אלמנתו ענת, המנסה להמשיך בחייה ולשרוד בבית הקפה הקטן שלה במרכז ירושלים. תומאס מתקבל לעבודה אצל ענת מבלי לחשוף את עברו. בזכות המאפים שלו המקום מתחיל לשגשג ותומאס מוצא עצמו מעורב בחייה של אלמנת אהובו הרבה יותר מכפי שציפה
במאי: אופיר ראול גרייצר. שחקנים: שרה אדלר, טים קלקהוף, זהר שטראוס, סנדרה שדה.
על גוף ונפש (הונגריה, 2017)
מריה השקטה מגיעה לעבודתה החדשה – מנהלת בקרת איכות במפעל בשר קר ואפור בבודפשט. אנדרה, מנהל הכספים של המפעל, הוא גבר שקט כמוה. בהתחלה מרחוק במבטים גנובים בחדר האוכל, ובהמשך מקרוב יותר, הם מגלים שיש ביניהם חיבור שהם לא מסוגלים להסביר: הם חול מים את אותם החלומות בלילה.
במאי: אילדיקו אניידי. שחקנים: אלכסנדרה בורבלי, גזה מורצ'אניי, רקה טנקי, זולטן שניידר.