רמי פורטיס - מדור פיות
עם שורה של להיטים פורצי דרך שהביאו את הפאנק והרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, יוצא פורטיס עם סינגל שלישי מתוך האלבום האחרון – "מדור פיות" – שיר הנושא של האלבום, בליווי קליפ ריל-מושן בבימויו של עמיאל קסטנבאום.
יובל דיין – תשאל את המים
תוך חמש שנים הפכה יובל דיין לאחת מהזמרות והיוצרות הכי מצליחות ומוערכות בתעשיית המוזיקה בישראל. עכשיו, היא משחררת סינגל ראשון לקראת אלבום חדש ושלישי. "ב ״תשאל את המים״ קיים כעס מסוים על הצד השני, שלעולם לא הצליח לראות אותי שקופה כפי שבאמת הייתי. דרכו אני מבקשת מנוחה מהמרוץ להוכחה, תוך השלמה עם יכולותיי והתקדמות הלאה שלמה מאי פעם. כי השלם מגיע רק לאחר השבר." אומרת יובל דיין.
גלית גיאת - קח אותי
לצד קריירה מרשימה כשחקנית תאטרון וטלוויזיה גלית שרה מאז ומעולם. אלבום הבכורה שלה הבשיל במהלך השנים האחרונות בשיתוף פעולה עם יוצרים וכותבים שונים. אחרי הטעימה הראשונה מתוכו "שירת לבבי" יוצא "קח אותי" אשר את מילותיו כתב אחד היוצרים הבולטים והוותיקים בתעשיה יוסי גיספן.
ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא - אמא
סינגל חדש לג'ימבו ג'יי, ראפר שמאמין ששווה לו להבריק ולצחצח את העברית שלו. אחרי הלהיט "עשיתי" מגיע הסינגל 'אמא', המילים של השיר טומנות בחובן כמה מחשבות על השפה העברית: אנחנו מקללים בערבית ("ינעאל רבאק ערס"), קוברים את המתים שלנו בארמית ("קדיש"), ומנסים להגות את המילים במנגינה שנשמעת לנו נכונה רק כדי לגלות שזו אינה ההגייה הנכונה ("מכנס"). בסינגל ג'ימבו ג'יי מארח את אמא שלו,ניצה הברון, ששרה את נעימת הפתיחה בשיר וגם קולות לאורכו.
ישי ריבו - לשוב הביתה
אחרי ש״הנה ימים באים״ כיכב בצמרות המצעדים ישי משיק את ״לשוב הביתה״ שיוצא בסמוך ללידת בנו השלישי. ישי כתב את השיר בגיל 17 והותיר אותו שנים במגירה עד שיום אחד הרגיש צורך להלחינו מחדש.