סיימון וגרפונקל הם מההרכבים המוזיקליים האהובים בעולם כבר למעלה מ 50- שנה, קשה לדמיין את תולדות המוזיקה בלי השירים שלהם שהפכו תוך זמן קצר לאלמותיים. המוזיקה שיצרו הפכה לפסקול החיים של מיליונים ברחבי העולם. הם זכו באינספור פרסים, נכנסו להיכל התהילה של הרוק'נרול והשפיעו על דורות של מוזיקאים ויוצרים עד עצם היום הזה.
"הסיפור של סיימון וגרפונקל" ההפקה חובקת העולם המצליחה של תיאטרון ה"ווסט אנד" הלונדוני, מספר את סיפורו המרתק של צמד הנערים מקווינס, ניו יורק שהפכו לאגדה מוזיקלית. מתחילת דרכם הצנועה כצמד "טום וג'רי" דרך השירים והסיפורים שעיצבו אותם ואת שנות ה - 60 וה - 70, הפרידה הדרמטית, קריירות הסולו שלהם וכמובן - האיחוד ההיסטורי והבלתי נשכח בסנטרל פארק בניו יורק.
 מתוך "סיפור על סיימון וגרפונקל". יח"צ מתוך "סיפור על סיימון וגרפונקל". יח"צ
מתוך "סיפור על סיימון וגרפונקל". יח"צ
( מתוך "סיפור על סיימון וגרפונקל". יח"צ)
המחזמר בכיכובם של שני זמרים-שחקנים סאם או'הנלון, בתפקיד פול סיימון, וצ'רלס בליית' בתפקיד ארט גרפונקל. בליווי הרכב נגנים מלא משלב הקרנות של קטעי ארכיון נדירים ומרגשים ומציג שורה של ביצועים נפלאים ונאמנים בצורה יוצאת דופן למקור.
רביעי, 13.9, שעה 21:00, תיאטרון ירושלים. שישי, 15.9, שעה 15:00 ושעה 21:00, סינמה סיטי גלילות. ראשון, 16.9, שעה 21:30 איירפורט סיטי. שני, 18.9, שעה 21:00, היכל התרבות ראשון לציון. מחיר כרטיס: 204 שקלים. לכרטיסים: 2207*.