אלגרבלי, בורשטיין, אופיר וששון בטקס הפתיחה | צילום: מורג ביטןאלגרבלי, בורשטיין, אופיר וששון בטקס הפתיחה | צילום: מורג ביטן
אלגרבלי, בורשטיין, אופיר וששון בטקס הפתיחה | צילום: מורג ביטן
(אלגרבלי, בורשטיין, אופיר וששון בטקס הפתיחה | צילום: מורג ביטן)
חיפשתם את בנק מרכנתיל במרכז העיר ולא מצאתם? בימים האחרונים הוא נפתח מחדש במרכז עזריאלי בחולון.
במעמד ראש עיריית חולון חנכו בימים האחרונים שוקי בורשטיין, מנכ"ל בנק מרכנתיל, חברי ההנהלה, עובדי הבנק ולקוחות רבים את סניף בנק מרכנתיל במרכז עזריאלי בחולון, אשר עבר למקום לאחר שפעל עשרות שנים במרכז העיר.
בורשטיין הודה לראש העירייה ולאורחים שכיבדו את אירוע חנוכת הסניף, וציין כי הסניף בחולון קיים עשרות שנים והנהלת הבנק החליטה לחדשו ולהעתיקו למרכז עזריאלי: "הבנק ימשיך לתת שירות מעולה ללקוחותינו הוותיקים הפרטיים והעסקיים וגם לאלה החדשים שיצטרפו אלינו עם המעבר".
ששון הוסיף וציין כי בנק מרכנתיל היה בין החברות הראשונות אשר הצטרפו לפרויקט זה, וסיפר על החזון להקמת מרכז העסקים וההייטק באתר בו שוכן הסניף החדש.
איתן אופיר, ע. בכיר למנכ"ל הבנק ומנהל אזור תל אביב והמרכז התייחס לשירות ולצוות המקצועי המאייש את הסניף, והדגיש את "הנגישות ונוחות הגישה לסניף".
את הסניף החדש מנהלת רונית אלגרבלי, שהדגישה את שירותי הבנקאות הישירה ואמרה: "אנו מציעים ללקוחות לבחור בתמהיל השירות והמתאים להם – האפשרות לקבלת מלוא השירותים בסניף במקביל לשירותי בנקאות ישירה מהמובילים במערכת".