לכבוד עונת הקיץ והטיולים, שופרסל מרחיבה את סדרת הגרנולה במותג שופרסל ומציעה גרנולה במארזים אישיים. במסגרת הסדרה ניתן למצוא: מארזי גרנולה TO GO עם פירות מיובשים או צימוקים ואגוזים, מארזי גרנולה באריזות אישיות עם שוקולד מריר ואגוזי פקאן או פירות יבשים.
גרנולה אישית של שופרסל. יח"צגרנולה אישית של שופרסל. יח"צ
גרנולה אישית של שופרסל. יח"צ
(גרנולה אישית של שופרסל. יח"צ)
מילקי לא מפסיק להתחדש ויוצא במהדורה מוגבלת ומיוחדת - מילקי בטעמי גלידה בתוספת טופ של שברי גביעי גלידה: מילקי פונץ' בננה עם קצפת בננה ומילקי מוקה עם הקצפת של מילקי.
מילקי גלידה. צילום: גל בן זאבמילקי גלידה. צילום: גל בן זאב
מילקי גלידה. צילום: גל בן זאב
(מילקי גלידה. צילום: גל בן זאב)
מאנה משיקה סדרת פריכיות חדשה PRO+ הכוללת רכיבים טבעיים בלבד ומגיעה בחמישה סוגים: פריכיות חיטה מלאה ועדשים שחורות, פריכיות חיטה מלאה וחומוס, פריכיות 100% חיטה מלאה, פריכיות 3 דגנים (חיטה מלאה, כוסמין ושיפון), וכמו כן פריכיות אורז. כל הפריכיות המושקות הינן דקות, וכולן דוגלות ב- Clean label: תווית נקיה, כאשר בכולן עד 4 רכיבים בלבד: כל הרכיבים טבעיים, ללא עמילנים, קמחים, סוכרים ומתחלבים. כל הרכיבים מוכרים מהמטבח הביתי.
פריכיות מאנה מחיטה מלאה בתוספת עדשים שחורות. צילום: אסף לויפריכיות מאנה מחיטה מלאה בתוספת עדשים שחורות. צילום: אסף לוי
פריכיות מאנה מחיטה מלאה בתוספת עדשים שחורות. צילום: אסף לוי
(פריכיות מאנה מחיטה מלאה בתוספת עדשים שחורות. צילום: אסף לוי)
חברת VEGA מוצרים טבעוניים מציגה: סדרת ממרחי מיונז טבעוניים לסנדוויץ' וסלט בטעמים: טבעי, צ'יפוטלה, פסטו ומופחת שומן, ללא כולסטרול וחומרים משמרים.
סדרת ממרחי המיונז. צילום: הדס ניצןסדרת ממרחי המיונז. צילום: הדס ניצן
סדרת ממרחי המיונז. צילום: הדס ניצן
(סדרת ממרחי המיונז. צילום: הדס ניצן)
עוד רוטב, שמתאים גם לטבעונים, מגיעה מחברת ברילה האיטלקית. מדובר ברוטב פסטו טבעוני ופרווה, מרוכז וסמיך כך שיתאים גם למריחה וגם לבישול.
ברילה רוטב פסטו. יח"צברילה רוטב פסטו. יח"צ
ברילה רוטב פסטו. יח"צ
(ברילה רוטב פסטו. יח"צ)
חברת "ליב" מרחיבה את שיווק סדרת פירות היער האורגניים המוקפאים, הכוללת ארבעה מוצרים חדשים של 100% פרי אורגני ללא הנדסה גנטית בהם פטל שחור אורגני, פטל אדום אורגני, תות שדה אורגני ותערובת פירות יער אורגניים.
סדרת פירות יער אורגניים מוקפאים - ליב. צילום: שי נייבורגסדרת פירות יער אורגניים מוקפאים - ליב. צילום: שי נייבורג
סדרת פירות יער אורגניים מוקפאים - ליב. צילום: שי נייבורג
(סדרת פירות יער אורגניים מוקפאים - ליב. צילום: שי נייבורג)
בזוקה, מותג המסטיקים האהוב של עלית מקבוצת שטראוס, מתרחב ומשיק לקיץ לראשונה את "בזוקה פופים" מסטיק בזוקה ממולא בטעמים של בזוקה ותות, ללא תוספת סוכר, ללא אספרטם וללא טיטניום דיאוקסיד.
בזוקה פופים. יח"צבזוקה פופים. יח"צ
בזוקה פופים. יח"צ
(בזוקה פופים. יח"צ)
עונת הקיץ בעיצומה ואי אפשר בלי משקאות חדשים. תפוזינה משיקה סדרה חדשה תחת השם 'תפוזינה WOW' באותו הטעם המוכר אבל עם חצי מכמות הסוכר. בין הטעמים: תפוזים, לימונענע ואשכוליות. המשקאות בסדרה ללא ממתיקים מלאכותיים וללא חומרים משמרים עם ויטמינים וחתיכות פרי.
תפוזינה WOW. יח"צתפוזינה WOW. יח"צ
תפוזינה WOW. יח"צ
(תפוזינה WOW. יח"צ)
גם בחברת השדה מוצרים אורגניים יוצאים בסדרת מיצים אורגניים חדשה המכילים פירות סחוטים וטבעיים מהפרדסים שבסיציליה, בשני טעמים: תפוזים ולימונדה. כל בקבוק של ליטר מיץ תפוזים מכיל מיץ שנסחט מ-20 תפוזים אורגניים.
תפוזים או לימונדה של השדה. יח"צתפוזים או לימונדה של השדה. יח"צ
תפוזים או לימונדה של השדה. יח"צ
(תפוזים או לימונדה של השדה. יח"צ)
ווילדר, בירה חדשה שנחתה אצלנו מספרד ומיוצרת במיוחד לשוק הישראל, מציגה של סוגי בירה - לאגר וחיטה, הממותגים להיפסטרים או לקהל הצעיר, אבל גם המבוגרים שמחפשיפ בחרה קלילה בניחוח עץ לימון או טעם פירותי יוכלו ליהנות ממנו.
בירה ווילדר. יח"צבירה ווילדר. יח"צ
בירה ווילדר. יח"צ
(בירה ווילדר. יח"צ)
ולאוהבי הקפה, רשת קפה ג'ו החלה לשווק את ה-TASTING BOX – מארז קפסולות מיוחד המכיל בתוכו 10 טעמים שונים של תערובות אספרסו מהסדרות של קפה ג'ו: הסדרה הרגילה (ג'ו/ טריאסטה/ אקסטרה סטרונג/ אולטרה סטרונג), סדרת הארצות (קובה/ קולומביה/ קוסטה ריקה), סדרת הטעמים (וניל/ קרמל/ שוקולד).
מארז טעימות של קפה ג'ו. צילום: דניאל לילהמארז טעימות של קפה ג'ו. צילום: דניאל לילה
מארז טעימות של קפה ג'ו. צילום: דניאל לילה
(מארז טעימות של קפה ג'ו. צילום: דניאל לילה)