על רקע המשבר ברשת קפה נמרוד, הסניף במתחם עזריאלי בחולון ימשיך לפעול כרגיל. הזכיינית בחולון, יפית חצבני: "היה לנו בוקר מאוד קשה, הבשורה מאוד מעציבה, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל".
(מרכז עזריאלי בחולון | צילום: קובי קואנקס)
בעלי רשת קפה נמרוד הודיעו אתמול (24.6) על קריסת הרשת בעקבות משבר הקורונה. המשבר, שפגע ברבים מתחום המסעדנות הותיר גם את בעלי הרשת שנלחמו בחודשים האחרונים להמשיך את פעילותם, ללא פתרון. בצל ההודעה על סגירת הרשת, נאבקים כעת הזכיינים על שמירת השם והמשך הנצחתו של נמרוד שגב ז"ל שנהרג במלחמת לבנון השנייה.
למרות הבשורה הקשה, סניף קפה נמרוד במרכז העסקים עזריאלי חולון ממשיך לעבוד כרגיל ואף שוקל פיתוחים חדשים במקום.
"היה לנו בוקר מאוד קשה, הבשורה מאוד מעציבה" אומרת הזכיינית בחולון, יפית חצבני. "למרות זאת הנושא לא משפיע עלינו, אנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל וכך גם הסניפים בבאר שבע, שרונה ונמל תל אביב. בימים אלו אנחנו שוקדים על כמה פיתוחים והפתעות ללקוחות שלנו".
איך עסק שמאבד את תמיכת הרשת מסתדר בימים כאלו?
"אני חייבת לומר שבלי התמיכה של קבוצת עזריאלי כולנו היינו קורסים. מהיום שסגרנו הם לא גבו שכירות, תמיד יש אוזן קשבת וגם בימים אלו הם מסייעים לנו לחזור לשגרה באופן הדרגתי. כל עסק עם בעיה מיד מקבל מענה. זה לא המצב של כל העסקים בארץ וזה בדיוק ההבדל בין אלו שקורסים לאלו שמצליחים להחזיק מעמד".