מספר משלחות מהערים התאומות של חולון הגיעו בחודשים האחרונים לביקור בעיר.
משלחת בני נוער מהעיר האן מונדן שבגרמניה הגיעה לביקור גומלין לאחר שחבריה אירחו בקיץ משלחת של תלמידים מבית הספר "נבון". בני הנוער הגרמנים התארחו בבתי משפחות בחולון וטיילו ברחבי הארץ. בחולון הם סיירו ובילו בגני הסיפור, במוזיאון הילדים ובמתחם לה פארק. בנוסף, הם נפגשו בבית העירייה עם ראש העיר, מוטי ששון, עם ממלא מקומו, זהר נוימרק, עם סגנו, חיים זברלו, ועם מנכ"ל העירייה, יוסי סילמן. הנערים ציינו כי נהנו מאד מביקורם בחולון ובישראל ואף ימליצו לחבריהם לבקר גם.
משלחת נוער מהעיר מיטה ברלין בביקור בעיריית חולון | צלם: טל קירשנבאוםמשלחת נוער מהעיר מיטה ברלין בביקור בעיריית חולון | צלם: טל קירשנבאום
משלחת נוער מהעיר מיטה ברלין בביקור בעיריית חולון | צלם: טל קירשנבאום
משלחת נוספת מהעיר מיטה ברלין שבגרמניה ביקרה אף היא בחולון, כאשר בראש המשלחת עמד ראש העיר מיטה ברלין, סטפן פון דאסל, שהצטרף לבני הנוער מעירו שסיירו בישראל. במהלך הביקור נפגשו האורחים מגרמניה עם מ"מ ראש עיריית חולון, זהר נוימרק, עם מנכ"ל העירייה, יוסי סילמן ועם הנהלת העירייה ושמעו סקירה על תולדות העיר והתפתחותה. לאחר מכן, יצאו חברי המשלחת לסיור ברחבי חולון וביקרו בתערוכת "דיאלוג בחשיכה" שבמוזיאון הילדים.
צילום: עיריית חולוןצילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון
גם אורחים מהעיר דייטון שבמדינת אוהיו שבארצות הברית לא ויתרו על ביקור בחולון. ראש העיר וחברי הנהלתו נפגשו עם מנכ"ל עיריית חולון ושוחחו על חילופי תלמידים וסטודנטים ועל עניינים נוספים.
פרסום ראשוני: 12:05 , 03.12.17